faculktatea de zootehnie si biotehnologii cluj

Departament II

Director departament Prof.dr. Camelia Răducu

Director adjunct de departament Conf.dr. Simona Paşcalău
Responsabil cu educaţia Prof.dr. Nicuşor Sima
Responsabil calitate Şef lucr.dr. Eugen Jurco
Responsabil cu activităţile sociale şi studenţeşti Prof.dr. Stelian Dărăban
Responsabil cu cercetarea  Conf.dr. Daniela Ladoşi
Administrator al departamentului Conf.dr. Zamfir Marchiş

CADRE DIDACTICE DEPARTAMENTUL 2

Prof.dr. Daniel Dezmirean Prof.dr. Stelian Dãrãban     
ddezmirean@usamvcluj.ro stelian.daraban@usamvcluj.ro
Prof.dr. Camelia Rãducu Prof.dr. Ilie Cornoiu
camelia.raducu@usamvcluj.ro ilie.cornoiu@usamvcluj.ro
Prof.dr. Bogdan Georgescu Prof.dr. Grigore Onaciu
bogdan.georgescu@usamvcluj.ro       grigore.onaciu@usamvcluj.ro
Prof.dr. Nicusor Sima Conf. dr. Ancuta Boaru      
nicusor.sima@usamvcluj.ro ancuta.boaru@usamvcluj.ro   
Conf.dr. Cristian Coroian Conf.dr. Daniela Ladosi
cristian.coroian@usamvcluj.ro daniela.ladosi@usamvcluj.ro             
Conf. dr.Zamfir Marchis Conf.dr. Simona Pascalãu
zamfir.marchis@usamvcluj.ro simona.pascalau@usamvcluj.ro         
Șef lucr.dr. Mihai Bențea Sef lucr. dr. Eugen Jurco
mihai.bentea@usamvcluj.ro eugen.jurco@usamvcluj.ro     
Sef lucr. dr. Adela Moise Sef lucr. dr. Lavinia Moldovan         
adela.moise@usamvcluj.ro lavinia.moldovan@usamvcluj.ro          
Șef lucr.dr. Claudia Pasca Șef lucr.dr. Mihai Suteu
claudia.pasca@usamvcluj.ro   mihai.suteu@usamvcluj.ro
Asist. dr.Andrada Maria Ihuț            
andrada.ihut@usamvcluj.ro